Amouage Library Collection Opus VIII Eau de Parfum Spray. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Opus VIII je drevitá kvetinová vôňa zložená z tých najlepších ingrediencií. Obsahuje vrchné tóny jazmínu, ylang-ylang a pomarančového kvetu, ktoré vedú do srdca kadidla, šafranu, zázvoru, vetiveru a dreva Gaiac, končiace základom balzamu, benzoínu a Jamajského zálivu.

Amouage Library Collection Opus VIII Eau de Parfum Spray

Amouage Library Collection Opus VIII Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Amouage Love Tuberose Woman. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Lákavá vôňa Love Tuberose spája vrchné tóny tuberózy, gardénie a jazmínu so srdcovými tónmi krému Chantilly a vanilky a základom cédrového dreva a santalového dreva, čím vytvára romantickú poetickú vôňu.

Parfumovaná voda Amouage Love Tuberose Woman


Parfumovaná voda Amouage Lyric Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Lyric Woman je lahodne dramatická vôňa, obsahujúca vrchné tóny bergamotu, pikantného kardamómu, škorice a zázvoru, ktoré vedú do srdca ruže, angeliky, jazmínu, ylang-ylang, pelargónie a kosatca, končiace základom dubového machu, pižma, Drevo, pačuli, vetiver, santalové drevo, vanilka, fazuľa tonka a kadidlo.

Parfumovaná voda Amouage Lyric Woman v spreji


Amouage Material Eau de Parfum Spray. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Materiál je majstrovským spojením zemitých tónov a zmyselného ambrového objatia. Skúma meniaci sa svet textúr, ktorý pozýva na otvorenie pačuli a elemi. Srdce sladí dotykom vanilky a benzoínu. Základ uzatvára guajakové drevo, oud, Osmanthus, kadidlo, labdanum a fazuľa tonka.

Amouage Material Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Amouage Myths Woman. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Myths for Women je kvetinová a zelená vôňa s vrchnými tónmi narcisu, lístkov fialky a galbána, ktoré vedú do srdca akordu karafiátu, pačuli a ambry, končiace zemitými základnými tónmi kože, machu a pižma.

Parfumovaná voda Amouage Myths Woman