Acqua Di Parma Vaniglia Eau de Parfum Natural Spray. Vaniglia poskytuje zložité objatie jantárovej sladkosti, ktorá oslavuje dráždivé chute madagaskarskej vanilky. Citrusový bergamot, mandarínka, neroli a heliotrop zvýrazňujú vrchol vône. Srdce tvorí zmes jazmínu a bohatej vanilky. Základ dotiahne vôňu k záveru s tónmi cédra a pižma. Upozornenie: vonné látky s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Acqua Di Parma Vaniglia Eau de Parfum Natural Spray

Acqua Di Parma Vaniglia Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Yuzu Eau de Parfum Natural Spray. Yuzu je revitalizujúca vôňa s jasnými pikantnými akordmi a kyslou horkosladkosťou. Yuzu, bergamot a sečuánske korenie vytvárajú ostrý otvor, ktorý priťahuje pozornosť. Srdce hrá s tónmi lotosu, mimózy, lístkov fialky a jazmínu pre jemné kvetinové objatie. Základ zakončuje pižmo, sladké drievko a santalové drevo.

Acqua Di Parma Yuzu Eau de Parfum Natural Spray


Byredo Eleventh Hour Eau de Parfum Spray. The Eleventh Hour je ovocná vôňa označujúca konečnosť, symbol konca cesty a oslava objavovania. Vôňa Ban Timmer sa spája s chuťou bergamotu pre živé otvorenie. Srdce obsahuje iskru rumu, mrkvových semienok a divej figy. Základ spája krémové kašmírové drevo a fazuľa tonka. Táto vôňa je vhodná pre vegánov.

Byredo Eleventh Hour Eau de Parfum Spray


Byredo Flowerhead Eau de Parfum Spray. Flowerhead hrá na tradičných vzoroch kvetinovej vône so sviežou a príjemnou vôňou. Hlava prechádza svetom semien angeliky, brusníc a pikantného citrónu. Srdce obsahuje orosený tón tuberózy, jazmín sambac a romantické lupienky ruží. Základ spríjemňuje duet jantáru a semišu.

Byredo Flowerhead Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Byredo Lil Fleur v spreji. Lil Fleur je pulzujúca vôňa prinášajúca očarujúci príval mladistvej energie. Fantastické kvetinové akordy sú vyjadrené bublajúcim otvorom mandarínky a cassis. V srdci je teplý a krémový nádych bieleho šafranu, ktorý ustupuje v základe z blond dreva, ambry a jemnej vanilky. Táto vôňa je vhodná pre vegánov.

Parfumovaná voda Byredo Lil Fleur v spreji