Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray. Quercira rozpráva o hlbokom zemitom objatí so živými aromatickými akordmi a drevinami. Predstavuje si črty veľkého lesa, ktorý sa otvára zmesou citrusového citrónu, bergamotu, petitgrain a ružového korenia. Srdce tvorí zmes pikantného kardamónu, cédra a pelargónie. Základ uzatvára fazuľa tonka, pačuli a mach.

Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray

Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray. Quercira rozpráva o hlbokom zemitom objatí so živými aromatickými akordmi a drevinami. Predstavuje si črty veľkého lesa, ktorý sa otvára zmesou citrusového citrónu, bergamotu, petitgrain a ružového korenia. Srdce tvorí zmes pikantného kardamónu, cédra a pelargónie. Základ uzatvára fazuľa tonka, pačuli a mach. Upozornenie: vonné látky s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray


Prírodná parfumovaná voda Acqua Di Parma Rosa Nobile v spreji. Rosa Nobile od Acqua Di Parma bola uvedená na trh v roku 2014, táto kvetinová vôňa je jediná svojho druhu s hlavnými tónmi sicílskej mandarínky, kalábrijského bergamotu a korenia. Stredné tóny pivónie, fialky, konvalinky a ruže Centifolia sa miešajú so základnými tónmi cédrového dreva, ambry a pižma, ktoré vôni dodávajú jedinečnú záverečnú vôňu.

Prírodná parfumovaná voda Acqua Di Parma Rosa Nobile v spreji


Acqua Di Parma Sakura Eau de Parfum Natural Spray. Sakura sa ponorí do jemných vôní čerešňových kvetov, zmiešaných citrusových prvkov. Osviežujúci otvor spája bergamot, mandarínku a ružové korenie. Srdce sa oblieka s čerešňovým kvetom a jazmínom sambac. Základ pozýva upokojujúce pižmové objatie.

Acqua Di Parma Sakura Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Vaniglia Eau de Parfum Natural Spray. Vaniglia poskytuje zložité objatie jantárovej sladkosti, ktorá oslavuje dráždivé chute madagaskarskej vanilky. Citrusový bergamot, mandarínka, neroli a heliotrop zvýrazňujú vrchol vône. Srdce tvorí zmes jazmínu a bohatej vanilky. Základ dotiahne vôňu k záveru s tónmi cédra a pižma.

Acqua Di Parma Vaniglia Eau de Parfum Natural Spray