Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Natural Spray. Blu Mediterraneo – Mandorlo Di Sicilia je kvetinová, jantárová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1999. Vôňa sa otvára hornými tónmi badiánu, bergamotu a pomaranča, stredné tóny sú zelené mandle a ylang-ylang. Základ tvorí cédrové drevo, vanilka, tolu balzam a pižmo.

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Natural Spray

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo


Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Mirto Di Panarea Eau de Toilette Natural Spray. Blu Mediterraneo – Mirto Di Panarea je aromatická vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2008. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi myrty, bazalky, citrónu a bergamotu, stredné tóny tvoria ruža, jazmín a morský vánok. Základné tóny sú Lentisc Ansolute, borievka, cédrové drevo a ambra.

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Mirto Di Panarea Eau de Toilette Natural Spray


Acqua Di Parma Camelia Eau de Parfum Natural Spray. Camelia je jemná citrusovo-kvetinová vôňa pozývajúca sladké arómy východnej Ázie. Elegantné otvorenie citrusových tancov medzi tónmi bergamotu, žltej mandarínky, ružového korenia a kardamónu. Srdce vytvára spojenie medzi sladkou kaméliou a aromatickou šalviou. Základ dotvára vôňu upokojujúci benzoín a pižmo.

Acqua Di Parma Camelia Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Leather Eau de Parfum Natural Spray. Leather by Acqua di Parma oslavuje charakteristické teplo a živočíšnu silu svojho menovca, je to silná kožená vôňa, ktorá obsahuje svieže citrusy nasiaknuté bohatým a luxusným drevito-koženým základom. Otvára sa v zmesi brazílskeho pomaranča, citrónu a malín. Srdce sa oddáva sviežim aromatickým tónom s petitgrainom, ružou, medovkou a tymianom. Základ je zakončený koženým akordom zvýrazneným cédrovým a oudovým drevom.

Acqua Di Parma Leather Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Leather Eau de Parfum Natural Spray. Leather by Acqua di Parma oslavuje charakteristické teplo a živočíšnu silu svojho menovca, je to silná kožená vôňa, ktorá obsahuje svieže citrusy nasiaknuté bohatým a luxusným drevito-koženým základom. Otvára sa v zmesi brazílskeho pomaranča, citrónu a malín. Srdce sa oddáva sviežim aromatickým tónom s petitgrainom, ružou, medovkou a tymianom. Základ je zakončený koženým akordom zvýrazneným cédrovým a oudovým drevom. Upozornenie: vonné látky s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Acqua Di Parma Leather Eau de Parfum Natural Spray