Acqua Di Parma Ambra Eau de Parfum Natural Spray. Ambra vyjadruje žiarivé teplo so zmyselnými drevito-aromatickými vôňami obalenými okolo ambry. Citrusový nádych vytvára hlavu s tónmi pomaranča, bergamotu a petitgrain. Kvety a dreviny dodávajú srdcu harmóniu ruže, nagarmoty, cédra a pačuli. Základ je bohatý na ambru spolu s santalovým drevom, vanilkou, labdanom a pižmom.

Acqua Di Parma Ambra Eau de Parfum Natural Spray

Acqua Di Parma Ambra Eau de Parfum Natural Spray


Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Toaletná voda Arancia Di Capri prírodný sprej. Blu Mediterraneo – Arancia Di Capri je aromatická vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1999. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi sladkého pomaranča, mandarínky a citrónu, stredné tóny sú Petit Grain a kardamóm. Základné tóny sú karamel a pižmo.

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Toaletná voda Arancia Di Capri prírodný sprej


Prírodná toaletná voda v spreji Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Bergamotto Di Calabria. Blu Mediterraneo – Bergamotto Di Calabria je aromatická, drevitá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2010. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi bergamotu a citrónu, stredné tóny sú červený zázvor a cédrové drevo. Základné tóny sú vetiver, benzoín a pižmo.

Prírodná toaletná voda v spreji Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Bergamotto Di Calabria


Prírodná toaletná voda Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Cipresso Di Toscana v spreji. Cipresso Di Toscana je vyjadrením Toskánska s osviežujúcimi fougerovými vôňami. Závit badiánu, pomaranča, petitgrain a elemi vyvoláva revitalizujúci súlad. Aromatické tóny šalvie a levandule tvoria srdce. Základné tóny cyprusu a borovice dodávajú upokojujúci záver.

Prírodná toaletná voda Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso Di Toscana v spreji


Prírodná toaletná voda Acqua Di Parma Blu Mediterraneo – Fico Di Amalfi v spreji. Blu Mediterraneo – Fico Di Amalfi je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2006. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi bergamotu, citrónu a grapefruitu, stredné tóny tvoria ružové korenie, okvetné lístky jazmínu a figový nektár. Základné tóny tvoria figové drevo, cédrové drevo a benzoín.

Prírodná toaletná voda Acqua Di Parma Blu Mediterraneo - Fico Di Amalfi v spreji